Szamotuły, ul. Obornicka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
7

Tylko u nas oferta sprzedaży domu z ogromnym potencjałem!

Zapewne część z Was stoi przed wyborem - czy szukać mieszkania i być bliżej "miasta", czy może pozwolić sobie na nieco większy dom z dala od centrum, gdzie niestety na tą chwilę w okolicy w większości są pola i hula wiatr?

Oferta, którą chcemy Wam przedstawić łączy w sobie harmonię życia w podmiejskiej, spokojnej lokalizacji z pełną infrastrukturą, zapewniając nam jednocześnie bliskość centrum, szkół oraz wszystkich wygód, które daje nam miasto.

Dom z pozoru wydaje się nieduży, a tak naprawdę kryje w sobie ok. 140 m2 powierzchni użytkowej, a największą jego zaleta jest to, że można tam zaaranżować 2 zupełnie odrębne i duże mieszkania z osobnymi wejściami.

Kolejnym plusem jest to, że część domu można przeznaczyć na biuro, gabinet lub generalnie miejsce wykonywania działalności dzięki istniejącej, ok. 40m2 dobudówce, a mimo to pozostaje nam mnóstwo miejsca na cele mieszkaniowe.

Świetna lokalizacja, duża, narożnikowa działka z pięknym ogrodem, 7 pokoi, 2 łazienki, piwnica, możliwość dalszej rozbudowy.... żaden deweloper Wam tego nie zapewni - ten budynek naprawdę ma ogromny potencjał!

Niewątpliwą zaleta tej nieruchomości jest działka. Optymalnych wymiarów ok. 50m x 20m. Nieco ponad połowa gruntu przeznaczona jest pod zabudowę, a druga połowa to piękny i zielony ogród. Znajdziecie w nim sporo przestrzeni do zaaranżowania zgodnie z własnymi marzeniami. Jest tam kojąca zieleń krzewów ozdobnych wraz z wysokimi drzewami rosnącymi wzdłuż granicy, a także piękno kolorowych kwiatów czy smak własnych owoców.
W cieplejszych miesiącach to miejsce idealnie wykorzystają dzieci bawiąc się na huśtawce czy pluskając się w basenie, a i rodzice chętnie w tym czasie pogrillują ze znajomymi.

Niewątpliwie nieruchomość ta skierowana jest do świadomych swoich potrzeb, kreatywnych ludzi, chcących zakupić przestronny dom w atrakcyjnej cenie oraz w spokojnej, jednej z najlepszych lokalizacji w mieście, aby potem móc z dumą zaaranżować i urządzić go według własnej wizji zgodnie z panującymi trendami i modą na minimalizm w architekturze, w który idealnie wpasowują się domy typu "kostka".
Wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło "elewacja dom typu kostka" i zasypią Was propozycje zdjęć jak w łatwy sposób szary budynek może stać się designerskim domem z charakterem.
To oferta dla ludzi, którzy cenią sobie spokój, komfort i wygodę życia oraz ciepły i rodzinny klimat, który niewątpliwie można tam osiągnąć.

Ponadto na posesji mamy do dyspozycji budynek gospodarczy, który możemy przeznaczyć na warsztat czy garaż, a także wiatę garażową oraz sporo wolnego miejsca. Również przed posesją znajduje się parking do swobodnego korzystania np. dla Waszych gości.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, jednakże wymaga remontu i adaptacji w zależności od oczekiwań przyszłego właściciela. Ogrzewanie budynku za pomocą pieca gazowego zamontowanego w kuchni lub na paliwo stałe w piwnicy.

Nieruchomość ma jednego właściciela i w żaden sposób nie jest obciążona.
Zapraszam na prezentację, a Agentów do współpracy.
Cena jest do negocjacji, więc jeśli macie propozycję cenową, zapraszam do składania ofert!!

 • Materiał: Mieszany
 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Działka narożna : Tak
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 20
 • Długość działki (mb.): 50
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • : Miejska
 • : Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe, Gazowe
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu