Murowana Goślina, ul. Tęczowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
110 000 PLN
Cena
110 000 PLN
Cena za m2
113 PLN
Powierzchnia działki
976 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Numer oferty
53/5533/OGS

Udostępnij

*** OFERTA TYLKO i WYŁĄCZNIE w AD-Premium***

Jeśli chcielibyście zmienić i może nieco wyhamować swoje życie, zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu, w najbliższej odległości Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, w niedużym miasteczku gdzie nie trzeba się ciągle spieszyć, czas naprawdę płynie wolniej, a życie sprawia naturalną, nieskrywaną radość, to mam dla Was świetne rozwiązanie!!

Proponujemy dzisiaj na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 976 m2 znajdująca się w Murowanej Goślinie przy ul. Tęczowej, w rozwijającym się terenie zabudowy jednorodzinnej. Optymalna wielkość i dość regularny kształt działki pozwalają na jej efektywne zabudowanie i zagospodarowanie.
Wszystkie media w drodze bezpośrednio przy działce za wyjątkiem prądu, ponieważ przy granicy działki stoi transformator i z racji tego energetyka zadeklarowała zrobienie przyłącza bezkosztowo.

Grunty z ustalonym MPZP, w którym przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością zabudowy działki w 40% i budową garażu wolnostojącego.
Wysokość budynku mieszkalnego do 12m.
Niedawno wzdłuż ul. Tęczowej była instalowana sieć wod.-kan., a kolejnym krokiem będzie remont nawierzchni drogi, który wkrótce się rozpocznie. Wydana została już decyzja o lokalizacji zjazdu z działki na drogę.

Prestiżu temu miejscu dodaje również bliskość Puszczy Zielonki z wieloma rezerwatami przyrody, ścieżkami dydaktycznymi oraz urokliwymi miejscami, które są świetną atrakcją dla rodzin i ludzi lubiących spędzać aktywnie swój wolny czas w kontakcie z naturą.

Masz pytania?
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dawid Głowacki
AD-Premium Nieruchomości
tel: 669-989-229
www.ad-premium.pl
FB - Agnieszka i Dawid Głowaccy AD-Premium Nieruchomości
Instagram: @ad_premium_nieruchomosci

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Rzeka, Las, Przedszkole, Szkoła, Apteka, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Sklep, Żłobek, Komenda policji
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej, PKS
  • Widok na: Las, Pola, Inne budynki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu