Stary Łoskoń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
120 000 PLN

Kto nie marzy o własnym domu położonym w otoczeniu lasów i przyrody tam, gdzie czas płynie wolno, a życie spokojnie?
Jeśli też chciałbyś zamieszkać blisko natury i cieszyć się spokojem i ciszą, to mamy idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!

Wiadomo, że życie w takim miejscu ma same zalety, a najbardziej dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję psychiczną, więc nie czekaj i w końcu zainwestuj w swoje zdrowie i spokój ducha!

Przedstawiamy ciekawą i bardzo przestrzenną działkę budowlaną położoną w urokliwym Łoskoniu Starym, pięknej i oddalonej od wszelkiego zgiełku i pędu polskiej wsi leżącej nieopodal Murowanej Gośliny, w sąsiedztwie lasów i jezior, w otulinie Puszczy Zielonki.
Stanowi ona doskonałe miejsce do zamieszkania jak i do stworzenia sobie tam miejsca sezonowego, typowej enklawy do której będziemy mogli w każdej chwili przyjechać się wyciszyć i nabrać sił, nie tracąc przy tym kontaktu z Poznaniem ze względu na szybki dojazd do stolicy Wielkopolski.

Teren z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
- funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MJ)
- powierzchnia zabudowy -do 20% działki,
- powierzchnia biologicznie czynna -min. 40% działki,
- wysokość budynku - do 9m od poziomu gruntu do kalenicy (II kondygnacje)
- dach stromy dwu- lub wielospadowy 40-45 stopni,
- możliwość pobudowania dodatkowego budynku garażowego jednokondygnacyjnego,
- ogrzewanie budynków w oparciu o paliwa ekologiczne,

Dostępne media: prąd, woda.

Niesamowitym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica oraz widok z działki bezpośrednio na las. W niedalekiej odległości znajduje się wiele czystych i pięknych, bogatych w ryby jezior, pełnych grzybów lasów i mnóstwo dzikiej, polskiej przyrody.

Jest to zatem idealne miejsce dla ludzi świadomych swoich potrzeb - chcących żyć i wychowywać swoje dzieci zdrowo i aktywnie, w bliskości z nieskazitelną przyrodą, gdzie znajdują się dzikie i piękne tereny pełne zieleni oraz zwierząt.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania dotyczące nieruchomości i okolicy oraz zaproszę do odwiedzin tego niesamowitego miejsca.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Las
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu