Poznań, Minikowo, ul. Sandomierska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
37 000 PLN

Lubicie wypoczynek i grillowanie wśród przydomowej zieleni, praca w ogrodzie sprawia Wam przyjemność, a nawet działa uspokajająco?
A czy widok rozkwitających drzew i roślin w Waszym ogrodzie napawa Was dumą i zadowoleniem?
Ale co jeśli nie ma gdzie wypoczywać i realizować swoich ogrodniczych pasji, a na grilla trzeba jechać do znajomych lub rodziny, ponieważ sami dysponujecie tylko balkonem??

Z nami to nie problem, ponieważ mamy dla Was świetne rozwiązanie!
Za niewielkie pieniądze możecie praktycznie nie wyjeżdżając z miasta wypoczywać we własnym, dużym ogrodzie, w którym sami zadbacie o drzewka i nasadzenia. To właśnie ten ogród zapewni Wam szczypiorek do niedzielnej jajecznicy, truskawki na szybkie ciasto biszkoptowe z galaretką, wiśnie, rabarbar czy porzeczki na orzeźwiający kompot, o nalewce nie wspominając ;)
Jesienią natomiast ilość zebranych jabłek czy winogron może zadziwić, a niejeden ambitny facet pokusi się o zrobienie swojskiego wina, którym zaskoczy swoich gości i zabłyśnie w towarzystwie! Natomiast każda Pani domu wyróżni się cudownym smakiem jabłecznika..

Proponowana działka ma 400m2, jest bardzo zadbana, z pokaźnym starodrzewiem i znajduje się na terenie ogrodów działkowych ROD Minikowo w Poznaniu, do których to ogrodów można wjechać od strony ul. Sandomierskiej.

Oprócz w/w nasadzeń na działce znajduje się praktyczny, murowany i posadowiony na solidnych fundamentach domek z toaletą i szambem. Dodatkowym atutem jest spora, drewniana i zadaszona altana - idealne miejsce na wieczory i poranki :) przy grillu oraz murowana wędzarnia, dzięki której już Wasze najbliższe Święta Wielkanocne mogą mieć smak i zapach swojskiej, wędzonej szynki!

Na działce jest woda ogrodowa do podlewania oraz prąd.
Opłaty roczne to zaledwie 400 zł.
ROD Minikowo są zadbane i rozsądnie zarządzane.

W razie pytań lub chęci osobistego zapoznania się z działką jestem do Państwa dyspozycji.

  • Aranżacja działki: Drzewa, Altanka
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu