Mosina

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN
Cena
65 000 PLN
Cena za m2
83 PLN
Powierzchnia działki
784 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
31.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Brak
Szambo - szczelne
Numer oferty
55/5533/OGS

Udostępnij

Kto nie marzy o własnym domu położonym w otoczeniu lasów i przyrody tam, gdzie czas płynie wolno, a życie spokojnie?
Jeśli też śnisz o życiu blisko natury i chcesz cieszyć się spokojem i ciszą, to mamy idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!

Wiadomo, że życie w takim miejscu ma same zalety, a najbardziej dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję psychiczną, więc nie czekaj i w końcu zainwestuj w swoje zdrowie i spokój ducha!

Przedstawiamy działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 784 m2, która znajduje się w miejscowości Radzewice, gmina Mosina - w sąsiedztwie lasów i pól, wśród rozproszonej zabudowy domów oraz rezydencji jednorodzinnych.
Stanowi to doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodziny szukającej spokojnej i urokliwej, a zarazem rozwijającej się lokalizacji w naturalnym zdrowym otoczeniu.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
- funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (14 MN)
- powierzchnia zabudowy - 30%
- powierzchnia biologicznie czynna - 50%
- wysokość budynku - max 10,5m
- dach stromy dwu- lub wielospadowy
- możliwość pobudowania garażu lub wiaty przy granicy działki

Prąd bezpośrednio na działce, ujęcie wody oraz kanalizacja własne. Do końca roku ma zostać podciągnięta sieć gazowa.

Dobre połączenie z Poznaniem - ok. 27km, droga do centrum zajmuje ok. 30-40 min. w zależności od natężenia ruchu
Idealny dojazd do Mosiny i Kórnika - odległość ok. 10km, czas ok. 10min.

Niesamowitym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica z widokiem na lasy oraz z doliną meandrującej Warty. W niedalekiej odległości znajduje się Przystań dumnie nazywana przez mieszkańców "Radzewice Port" - idealne miejsce do spotkań w cudownych okolicznościach przyrody, usytuowana tuż przy starorzeczu Warty - Święconce. Miejsce to stanowi doskonałą bazę biwakową i rekreacyjną oraz wypadową na spływ kajakowy. W sąsiedztwie znajduje się Rogaliński Park Krajobrazowy, Wielkopolski Park Narodowy oraz Rezerwat Przyrody Krajkowo, gdzie można spotkać tak unikatowe gatunki ptaków jak: orzeł bielik, żuraw, bocian czarny.

Jest to zatem idealne miejsce dla rodzin świadomych swoich potrzeb - chcących żyć i wychowywać swoje dzieci zdrowo i aktywnie w bliskości z nieskazitelną przyrodą, gdzie znajdują się dzikie i piękne tereny pełne zieleni oraz zwierząt.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania dotyczące nieruchomości i okolicy oraz zaproszę do odwiedzin tego niesamowitego miejsca.

Dawid Głowacki
AD-Premium Nieruchomości
tel: 669-989-229
www.ad-premium.pl
FB - Agnieszka i Dawid Głowaccy AD-Premium Nieruchomości
Instagram: @ad_premium_nieruchomosci

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10.5
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Widok na: Pola, Las

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu