Psarce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
69 000 PLN

Kto nie marzy o własnym domu położonym w otoczeniu pięknej przyrody tam, gdzie czas płynie wolno, a życie spokojnie?
Jeśli i Wy chcielibyście żyć blisko natury, cieszyć się spokojem i ciszą, zasmakować sielskiego, wiejskiego życia to mamy idealne miejsce na realizację Tych marzeń!
Wiadomo, że życie w takim miejscu ma same zalety, a najbardziej dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję psychiczną, więc nie czekajcie i w końcu zainwestujcie w swoje zdrowie i spokój ducha!

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1195 m2, 1184 m2 oraz 1154 m2, które znajdują się w miejscowości Psarce/Karmin, ok. 5 km od Pniew - w sąsiedztwie łąk i pól, wśród rozproszonej zabudowy domów jednorodzinnych oraz gospodarstw.
Stanowią one doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodziny szukającej spokojnej i urokliwej, a zarazem rozwijającej się lokalizacji w naturalnym zdrowym otoczeniu.

Poprzednio wydane WZ przewidywały:
- funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym
- wysokość budynku - max 9 m
- dach stromy o kącie nachylenia głównych połaci dachowych do 45st.
- dopuszczenie dachu płaskiego dla części budynku przeznaczonej na garaż, wiatrołap zewnętrzny lub zadaszenie tarasu
- możliwość pobudowania garażu lub wiaty przy granicy działki

Prąd oraz woda w drodze przy granicy działki. Dojazd do działek bezpośrednio ulicą asfaltowa, na bieżąco odśnieżaną zimą, gdyż jest to droga którą codziennie jeździ autobus szkolny. Warto dodać, że jest to jedyna linia zabudowy przy głównej drodze, co daje gwarancję, iż za Waszą działką nic już nie powstanie i będziecie mogli cieszyć się cały czas niezmiennym zielonym krajobrazem pięknie rozpościerających się łąk.

Niesamowitym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica z widokiem na torfowe zadrzewione łąki i wiejski krajobraz rozpościerający się po horyzont. W odległości kilku minut jazdy rowerem znajduje się Jezioro Białokoskie stanowiące idealne miejsce na wypoczynek lub aktywne spędzanie wolnego czasu. Natomiast szczególnie polecamy wycieczki rowerowe lub objazdowe w kierunku Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie po drodze możecie natknąć się na mnóstwo mniejszych i większych jezior oraz znajdujące się tam liczne rezerwaty przyrody chroniące unikatowe gatunki roślin i zwierząt.

Jest to zatem idealne miejsce dla rodzin świadomych swoich potrzeb - chcących żyć i wychowywać swoje dzieci zdrowo i aktywnie w bliskości z nieskazitelną przyrodą, gdzie znajdują się dzikie i piękne tereny pełne zieleni oraz zwierząt. Do szkoły dzieci dowozi autobus, a droga do Pniew zajmuje ok. 5 min. samochodem, zatem można cieszyć się tu spokojnym życiem na wsi godząc to z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania dotyczące nieruchomości i okolicy oraz zaproszę do odwiedzin tego niesamowitego miejsca. Jeśli interesuje Was większa działka w tej lokalizacji, to mamy w ofercie jeszcze dwie działki po sąsiedzku.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu