Luciny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
699 000 PLN

Posiadamy na sprzedaż grunt rolny o powierzchni ponad 2,35ha, znajdujący się w miejscowości Luciny w gminie Śrem, czyli na tzw. zielonych obrzeżach Śremu.
Działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, pól i łąk, wśród rozproszonej zabudowy domów oraz rezydencji jednorodzinnych, a także na terenie nowo powstających podziałów na mniejsze działki budowlane.

W Lucinach, a w szczególności w najbliższym otoczeniu oferowanej nieruchomości w ostatnich 5 latach powstało ponad 40 nowych domów, co jest dowodem na to, że miejscowość ta ze względu na swoje spokojne położenie 8km od Śremu i 6km od Zaniemyśla, a także bliskość terenów naturalnych cieszy się wśród okolicznych ludzi sporym powodzeniem.

Działka, którą Państwu oferujemy świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału na przyszłość w celu ewentualnego późniejszego podziału na mniejsze działki budowlane, na które popyt będzie zawsze!

Niewielka część działki objęta jest MPZP z przeznaczeniem jako Tereny Rolne.
Ok. 2 ha bezpośrednio sąsiadujące z drogą asfaltową ul. Wspólną nie jest objęta planem miejscowym i można występować tam o warunki zabudowy.

Cena do negocjacji!
Nieruchomość bez obciążeń!

Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu