Tarnowo Podgórne, pl. Margaretek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
229 000 PLN
Powierzchnia
38,90 m2
Piętro
0

Myślisz Tarnowo Podgórne? Mówisz - jedna z najbogatszych gmin w Polsce!
Myślisz Tarnowo Podgórne? Mówisz - przyjazna i szybko rozwijająca się miejscowość!
Myślisz Tarnowo Podgórne? Mówisz - duże firmy i pieniądze!
Myślisz biznes? Mówisz - Tarnowo Podgórne!

W takim razie jest to dobry moment aby zainteresować się ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, który chcielibyśmy Wam zaprezentować. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego budynku mieszkalno-usługowego i pełni aktualnie funkcję gabinetu medycznego. Lokal składa się z pomieszczenia głównego o powierzchni ok. 21m2, przestronnej ok. 10m2 poczekalni, łazienki o powierzchni ok 4m2 oraz przydatnego schowka. A wysokość pomieszczeń przekraczająca 3m dodatkowo potęguje jeszcze ich przestrzeń.

Lokal posiada dużą witrynę dzięki czemu Wasz biznes będzie widoczny. Poza tym wyposażony jest w instalację alarmową i klimatyzację, a także osobne ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. W tym miejscu możesz z powodzeniem prowadzić swój biznes od handlu po różnego rodzaju usługi.
A jeśli macie trochę gotówki i nie chcielibyście aby traciła swoją wartość na bankowym koncie, to będzie to idealna inwestycja, która sukcesywnie będzie pomnażać Wasz kapitał.

Agentów zapraszam do współpracy, oferta do pobrania dla Was jest już dostępna w Systemie MLS.

  • Alarm: Tak
  • Rolety: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu