Tarnowo Podgórne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Nie od dziś wiadomo, że Tarnowo Podgórne to świetne miejsce do prowadzenia biznesu, a żeby ten biznes dobrze się kręcił niezbędne jest do tego dobre miejsce! Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom prezentujemy jedyny lokal usługowy w małym metrażu na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym!

Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Zielone Ogrody i mieści się na parterze kameralnego budynku mieszkalno-usługowego pełniąc aktualnie funkcję gabinetu medycznego. Lokal składa się z pomieszczenia głównego o powierzchni ok. 21m2, przestronnej ok. 10m2 poczekalni, łazienki o powierzchni ok 4m2 oraz przydatnego schowka. A wysokość pomieszczeń przekraczająca 3m dodatkowo potęguje jeszcze ich przestrzeń.

Lokal posiada dużą witrynę dzięki czemu Wasz biznes będzie widoczny. Poza tym wyposażony jest w instalację alarmową i klimatyzację, a także osobne ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. W tym miejscu możesz z powodzeniem prowadzić swój biznes od handlu po różnego rodzaju usługi.
A jeśli macie trochę gotówki i nie chcielibyście aby traciła swoją wartość na bankowym koncie, to będzie to idealna inwestycja, która sukcesywnie będzie pomnażać Wasz kapitał.

Agentów zapraszam do współpracy, oferta do pobrania dla Was jest już dostępna w Systemie MLS.

  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu