Poznań, Górczyn, ul. Głazowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
14 000 PLN
Powierzchnia
340 m2
Liczba pokoi
15
Cena
14 000 PLN
Cena za m2
41 PLN
Powierzchnia
340 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
15
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
9
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2016
Dostępne od
2017-08-28
Numer oferty
20/5533/OLW

Udostępnij

Posiadamy na wynajem nowoczesny obiekt biurowo-usługowy w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości ul. Czechosłowackiej i Góreckiej, z szybkim wyjazdem na autostradę A2 oraz do centrum miasta ulicą Głogowską.
Zakończenie przebudowy i dostosowania budynku do prowadzenia działalności nastąpiło w ubiegłym roku.
Jest to idealne miejsce np. na biura, działalności edukacyjną lub klinikę medyczną.

340m2 powierzchni całkowitej i ok. 280m2 powierzchni użytkowej w zupełności zaspokoi potrzeby wielu firm oczekujących wygodnego, w pełni przystosowanego miejsca na swoją siedzibę.

W budynku na 3 poziomach znajduje się 12 przestronnych pokoi.
Parter oraz piętro to 7 całkowicie przystosowanych do prowadzenia różnego rodzaju działalności pomieszczeń, a także 2 przestronne łazienki, pomieszczenia socjalne oraz gospodarcze.
W piwnicy znajduje się serwerownia, pomieszczenia magazynowe lub z przeznaczeniem na archiwum, kotłownia z bardzo ekonomicznym, nowoczesnym piecem gazowym VIESSMANN.
Pokoje wyposażone są min. w: sieć telefoniczną i sieć komputerową, CCTV, kontrolę dostępu, alarm, czujniki dymu. Budynek i cały teren jest monitorowany, do inwestycji doprowadzony został światłowód. Przed obiektem znajduje się parking na 9 aut.

Cały budynek został przebudowany i dostosowany do potrzeb nowocześnie działającej firmy potrzebującej wygodnej , spokojnej lokalizacji i komfortowych warunków do pracy. Szereg nowoczesnych zastosowań, podjazd dla wózków inwalidzkich oraz możliwość indywidualnego urządzenia pomieszczeń, to jeden z największych atutów tej oferty.

Ponadto istnieje możliwość wyposażenia obiektu np. w instalację awaryjnego zasilania lub dostosowania do innych, indywidualnych potrzeb klienta. W budynku z powodzeniem mogą funkcjonować co najmniej 2 osobne firmy, a więc istnieje możliwość wynajmu połowy powierzchni w zależności od potrzeb klienta.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie zaprezentuje Państwu ten ciekawy obiekt i na pewno uda nam się porozumieć, co do ceny oraz indywidualnych warunków najmu, gdyż właściciel jest osobą otwartą na negocjacje.

Dawid Głowacki
AD-Premium Nieruchomości
tel: 669-989-229
www.ad-premium.pl
FB - Agnieszka i Dawid Głowaccy AD-Premium Nieruchomości
Instagram: @ad_premium_nieruchomosci

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Rolety: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Witryna: Tak
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: Autobus, Autostrada
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu