Poznań, Raszyn, ul. Raszyńska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
43,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Szukasz dobrego adresu w Poznaniu na sprzedaż?
Zależy Ci na bliskości centrum Poznania, ale i odrobinie zieleni wkoło ?
Zapraszam Cię na Grunwald- tu jest wszystko czego potrzebujesz.

Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, ale również inwestora. Dwa niezależne pokoje z osobną kuchnią, kilka kroków od uczelni, to dobry pomysł na ulokowanie swojego kapitału.

Jeśli marzysz o przestrzeni dopasowanej do swoich gustów i preferencji, chcesz zostać bohaterem domu i urządzić się po swojemu- to jest oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Położenie sąsiedniego bloku jest na tyle komfortowe, że nikt nie zagląda Ci w okna. A otulająca budynek roślinność, wiosną sprawia, że jest tu bardzo zielono.

Dużą zaletą nieruchomości jest balkon, na którym latem możesz wysuszyć pranie, przewietrzyć się czy wyjść na papierosa.

Twoje nowe M znajduje się na pierwszym piętrze, niskiego, kameralnego bloku- przez co zaoszczędzoną na wchodzeniu po schodach energię możesz przeznaczyć na coś przyjemniejszego :).

Do nieruchomości przynależy piwnica, w której z łatwością pomieścisz swoje skarby.

W okolicy znajduje się dużo miejsc parkingowych- bez problemu o każdej porze znajdziesz miejsce, na pozostawienie swojego samochodu.
Kilka kroków dzieli Cię od Biedronki, czy lokalnych sklepików. Przystanek autobusowy to niecałe dwie minuty drogi, skąd z łatwością dojedziesz do centrum. Osoby aktywne fizycznie ucieszy bliskość zielonego parku, gdzie można spacerować, biegać czy jeździć na rowerze.

Metraże pomieszczeń:

-pokój z balkonem : 16,6 m2
-pokój : 12 m2
-kuchnia : 4,9 m2
-łazienka : 2,5 m2
-korytarz: 7,5 m2

Zapraszam Cię na prezentację - przyjdź i zobacz jak dobrze się tu mieszka.

Agentów zapraszam do współpracy, oferta do pobrania dla Was jest już dostępna w Systemie MLS.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Uczelnia, Apteka, Bazarek, Kościół, Zabudowa niska, Park, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Alicja Ignaszak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu