Agnieszka – ciepła, empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej, nieuznająca dróg na skróty, miłośniczka zwierząt. Z wykształcenia magister pedagogiki penitencjarnej, wielbicielka niebanalnych wnętrz i stylowych mebli z recyklingu, lubiąca zdrowe aktywne życie. Doskonale zorganizowana, zawsze dobrze przygotowana do pracy. W wolnej chwili pochłania książki jedna za drugą lub majsterkuje, co najbardziej ją odstresowuje. 

Dawid – profesjonalista w tym co robi, człowiek z charakterem zwycięzcy, wieczny optymista, z którego twarzy nie znika uśmiech. Z wykształcenia manager sportu i pedagog – potrafi pracować w każdych warunkach, odnajduje się w każdej sytuacji, niezwykle kontaktowy i przyjazny. Były sportowiec z bogatym dorobkiem sukcesów w kolarstwie, wieloletni reprezentant i mistrz Polski.

W pracy jesteśmy parą pośredników w obrocie nieruchomościami, których misją jest kompleksowa pomoc naszym Klientom w sprzedaży lub zakupie wymarzonych nieruchomości, prywatnie – jesteśmy małżeństwem – stanowimy świetną parę w domu i w pracy 🙂

Alicja – młoda, zawsze uśmiechnięta i pogodna, pełna pozytywnej energii osoba. Zamieniła pracę w korporacji na rzecz samorealizacji i rozwoju własnych ambicji w branży nieruchomości. W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza. Natomiast w pracy zawsze zorganizowana. 

                                                                         Licencja nr 22330                         Licencja nr  23872                 Licencja nr 23951

DZIŚ – razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.