Agnieszka Głowacka
Właścicielka AD-Premium Nieruchomości
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 22330
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości, członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Założycielka marki AD-Premium Nieruchomości, którą tworzy razem z mężem.
Po kilkuletnim doświadczeniu w branży nieruchomości zauważyła dużą niszę na usługi premium na rynku pośrednictwa w Poznaniu i za cel obrała stworzenie marki, która pokaże, że można pracować inaczej.
W sprzedaży nieruchomości stawia na nowoczesne technologie, co mocno wyróżnia prezentowane oferty, jednakże według niej – za każdą nieruchomością kryją się LUDZIE. Jest zdania, że we współpracy priorytetem są RELACJE i POTRZEBY klientów. Dlatego z pasją rozwija swoją firmę wciąż stawiając sobie wyższe cele.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach pochłania książki jedna za drugą, interesuje się aranżacją wnętrz.

Dawid Głowacki
Właściciel AD-Premium Nieruchomości
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 23872
Licencjonowany agent nieruchomości, były zawodowy kolarz, kilkuletni członek reprezentacji Polski. Z branżą nieruchomości związany od ponad 5 lat, a od długiego czasu współtworzy razem z żoną Biuro AD-Premium Nieruchomości z sukcesem podnosząc jakość usług pośrednictwa w Poznaniu. Uwielbia swoją pracę ze względu na jej dynamikę i możliwość poznawania ludzi. Ze względu na swoją sportową przeszłość nieustannie potrzebuje być w ruchu, dlatego nieruchomości są dla niego idealnym środowiskiem. Posiada szeroką wiedzę praktyczną oraz z zakresu prawno-administracyjnego, specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów.
Po pracy wraz z żoną aktywnie spędza czas oraz chętnie wspiera młodych kolarzy przekazując im swoją wiedzę.

Alicja Ignaszak
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 23951
Licencjonowany agent nieruchomości. Zamieniła pracę w korporacji na rzecz rozwoju własnych ambicji w branży nieruchomości. W pracy jako agent uwielbia etap przygotowania nieruchomości do sprzedaży, a jej mocną stroną są spersonalizowane i nietuzinkowe opisy ofert. Prawdopodobnie najlepsze w mieście.
Alicja świetnie czuje się w pracy z klientem kupującym, skutecznie rozpoznaje potrzeby i zapewnia opiekę do samego końca transakcji. Ponadto ma doskonałe umiejętności mediacyjne, dzięki czemu potrafi załagodzić nawet najbardziej stresujące sytuacje między klientami, których w czasie transakcji nigdy nie brakuje.
W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji, dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza.

Agata Sarnowska
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Pomimo młodego wieku zdobyła już spore doświadczenie handlowe, co przekłada się na jakość obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. Bardzo lubi pracę z ludźmi, a jej atutem z pewnością jest umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach. Agata jest bardzo empatyczna, potrafi słuchać, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby i problemy swoich klientów. W pracy jako Agent najbardziej fascynuje ją to, że każda transakcja jest inna, wyjątkowa, dzięki czemu ma nieustanne poczucie rozwoju i nowych perspektyw oraz tego, że za każdą nieruchomością kryje się inna historia.

DZIŚ– razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.