Agnieszka – ciepła, empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej, nieuznająca dróg na skróty, miłośniczka zwierząt. Z wykształcenia magister pedagogiki penitencjarnej, wielbicielka niebanalnych wnętrz i stylowych mebli z recyklingu, lubiąca zdrowe aktywne życie. Doskonale zorganizowana, zawsze dobrze przygotowana do pracy. W wolnej chwili pochłania książki jedna za drugą lub majsterkuje, co najbardziej ją odstresowuje. 

Dawid – profesjonalista w tym co robi, człowiek z charakterem zwycięzcy, wieczny optymista, z którego twarzy nie znika uśmiech. Z wykształcenia manager sportu i pedagog – potrafi pracować w każdych warunkach, odnajduje się w każdej sytuacji, niezwykle kontaktowy i przyjazny. Były sportowiec z bogatym dorobkiem sukcesów w kolarstwie, wieloletni reprezentant i mistrz Polski.

W pracy jesteśmy parą pośredników w obrocie nieruchomościami, których misją jest kompleksowa pomoc naszym Klientom w sprzedaży lub zakupie wymarzonych nieruchomości.

Alicja – młoda, zawsze uśmiechnięta i pogodna, pełna pozytywnej energii osoba. Zamieniła pracę w korporacji na rzecz samorealizacji i rozwoju własnych ambicji w branży nieruchomości. W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza. Natomiast w pracy zawsze zorganizowana. 
Michał – swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął już jakiś czas temu zajmując się rynkiem wynajmu i dziś realizuje się w tym prowadząc firmę zarządzającą mieszkaniami na wynajem. Aktualnie studiuje Gospodarowanie nieruchomościami na Wyższej Szkołe Bankowej w Poznaniu i swoją przyszłość wiąże z branżą nieruchomości. Michał kocha góry – zimą oddaje się białemu szaleństwu na nartach a od wiosny do jesieni między pracą a studiami uwielbia  przemierzać górskie szlaki, co staje się jego motorem napędowym do dalszej pracy. Z pewnością docenicie jego pracę i zaangażowanie oraz ciepłą i przyjazną osobowość, natomiast jego spokój, opanowanie i wysoka kultura osobista pomogą stonować nawet największe emocje podczas transakcji.

Agnieszka – Licencja nr 22330

Dawid – Licencja nr 23872

Alicja – Licencja nr 23951

Michał

DZIŚ – razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.