Agnieszka
Właścicielka AD-Premium Nieruchomości
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 22330
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości, członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Założycielka marki AD-Premium Nieruchomości, którą tworzy razem z mężem.
Po kilkuletnim doświadczeniu w branży nieruchomości zauważyła dużą niszę na usługi premium na rynku pośrednictwa w Poznaniu i za cel obrała stworzenie marki, która pokaże, że można pracować inaczej.
W sprzedaży nieruchomości stawia na nowoczesne technologie, co mocno wyróżnia prezentowane oferty, jednakże według niej – za każdą nieruchomością kryją się LUDZIE. Jest zdania, że we współpracy priorytetem są RELACJE i POTRZEBY klientów. Dlatego z pasją rozwija swoją firmę wciąż stawiając sobie wyższe cele.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach pochłania książki jedna za drugą, interesuje się aranżacją wnętrz.

Dawid
Właściciel AD-Premium Nieruchomości
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 23872
Licencjonowany agent nieruchomości, były zawodowy kolarz, kilkuletni członek reprezentacji Polski. Z branżą nieruchomości związany od ponad 5 lat, a od długiego czasu współtworzy razem z żoną Biuro AD-Premium Nieruchomości z sukcesem podnosząc jakość usług pośrednictwa w Poznaniu. Uwielbia swoją pracę ze względu na jej dynamikę i możliwość poznawania ludzi. Ze względu na swoją sportową przeszłość nieustannie potrzebuje być w ruchu, dlatego nieruchomości są dla niego idealnym środowiskiem. Posiada szeroką wiedzę praktyczną oraz z zakresu prawno-administracyjnego, specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów.
Po pracy wraz z żoną aktywnie spędza czas oraz chętnie wspiera młodych kolarzy przekazując im swoją wiedzę.

Alicja
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 23951
Licencjonowany agent nieruchomości. Zamieniła pracę w korporacji na rzecz rozwoju własnych ambicji w branży nieruchomości. W pracy jako agent uwielbia etap przygotowania nieruchomości do sprzedaży, a jej mocną stroną są spersonalizowane i nietuzinkowe opisy ofert. Prawdopodobnie najlepsze w mieście.
Alicja świetnie czuje się w pracy z klientem kupującym, skutecznie rozpoznaje potrzeby i zapewnia opiekę do samego końca transakcji. Ponadto ma doskonałe umiejętności mediacyjne, dzięki czemu potrafi załagodzić nawet najbardziej stresujące sytuacje między klientami, których w czasie transakcji nigdy nie brakuje.
W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji, dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza.

Michał
Twój Osobisty Doradca od Nieruchomości
Nr licencji 24596
Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął już jakiś czas temu zajmując się rynkiem wynajmu i dziś realizuje się w tym prowadząc firmę zarządzającą mieszkaniami na wynajem. Aktualnie studiuje Gospodarowanie nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Michał kocha góry – zimą oddaje się białemu szaleństwu na nartach, natomiast wiosną i jesienią, między pracą a studiami uwielbia przemierzać górskie szlaki, co staje się jego motorem napędowym do dalszej pracy.
Z pewnością docenicie jego pracę i zaangażowanie oraz ciepłą i przyjazną osobowość, natomiast jego spokój, opanowanie i wysoka kultura osobista pomogą stonować nawet największe emocje podczas transakcji.

DZIŚ– razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.